Calendario

Febrero. 2018
LunMarMierJueVierSabDom
 << < > >>
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Anuncio

Quin est en lnea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicacin

Nawiewniki Okienne, Nawietrzaki Okienne

Sobimex


Nawiewnik okienny zapewnia odpowiednią wentylację i świeże powietrze w pomieszczeniu bez konieczności otwierania i rozszczelniania okien. DaWanda to jednak znacznie więcej, to tutaj ludzie niepospolitych upodobaniach i stylowych gustach odnajdują nie tylko dekoracje okienne, ale także inne dodatki do domu, akcesoria do łazienki, przybory kuchenne czy ozdoby handmade, którym nadano unikalny wzór i fason.


To cechy gustownego rękodzieła sprawiają, że dekoracje okienne na DaWanda są akcesoriami jedynymi w swoim rodzaju i posiadającymi niepowtarzalny wizerunek. Zapewniają korzystny mikroklimat, niezależnie od poziomu wilgotności powietrza wewnątrz i na zewnątrz.


Nawiewniki sterowane manualnie posiadają ręcznie regulowany stopień poziomu otwarcia. Oferujemy profesjonalny montaż nawiewnika powietrza w istniejących oknach PCV oraz drewnianych. Im wyższa jest wilgotność względna, tym bardziej otwarty nawiewnik i co za tym idzie - większy napływ powietrza do pomieszczenia.


Stosowane są różne mechanizmy takie jak mikrowentylacja, rozszczelanianie poprzez wycięcie fragmentów uszczelek, nawiewniki okienne. Okna skrzynkowe - rama okienna złożona jest z ościeżnicy i krosna, do niej mocowane są podwójne skrzydła okienne otwierane do środka.


Nawiewniki sterowane manualnie posiadają ręcznie regulowany stopień poziomu otwarcia. Oferujemy profesjonalny montaż nawiewnika powietrza w istniejących oknach Okienne PCV oraz drewnianych. Im wyższa jest wilgotność względna, tym bardziej otwarty nawiewnik i co za tym idzie - większy napływ powietrza do pomieszczenia.
07:06:36 . 10 Avr 2017
Admin · 70 vistas · Escribir un comentario

Vnculo permanente hacia el artculo completo

http://volatilcars16.hazblog.com/Primer-blog-b1/Nawiewniki-Okienne-Nawietrzaki-Okienne-b1-p161.htm

Comentarios

Este artculo no tiene Comentario por el momento .....


Escribir un comentario

Estatuto de los nuevos comentarios: Publicado

Se mostrar tu URL


Por favor introduce el cdigo contenido en las imgenes.


Texto del comentario

Opciones
   (Salvar el nombre, el mail y la URL en los cookies)